I nábytek pro psy může být stylový. Psí postele od Potěšpsa.cz jsou toho důkazem

Vybavit svůj dům, či byt stylovým nábytkem není v dnešní době nepřeberné konkurence problém. Ať už preferujete moderní minimalismus, vintage […]

-
Psí postel pro malého psa

Vybavit svůj dům, či byt stylovým nábytkem není v dnešní době nepřeberné konkurence problém. Ať už preferujete moderní minimalismus, vintage styl, designové výstřelky, či cokoliv jiného, možností na trhu je dost. I pokud nemáte neomezený rozpočet, vždycky lze něco vybrat. Horší je to ale s nábytkem pro psy. Doposud jste se, až na pár výjimek, museli spokojit s látkovými pelechy pro psy. Tomu ale řekli v pejskařském e-shopu Potěšpsa.cz dost a vyvinuli nové dřevěné psí postele, které jsou opravdu stylové. Pojďme si je společně prohlédnout blíže.

 

Robustní dřevěný základ

Hlavním dílem postýlky je kvalitní a robustní dřevěný základ. Ten je natolik pevný, že zaručuje dlouhodobou odolnost psí postele. Je ale natolik minimalistický, aby pejskovi nepřekážel. A navíc fakt hezky vypadá.

Kostra dřevěného pelíšku od Potěšpsa.cz
Robustní základová kostra dřevěného pelíšku od Potěšpsa.cz.

 

Opravdu hodně polštářů

Samozřejmě, že na tvrdém dřevě pejsek spát nebude. Proto mají psí postele od Potěšpsa.cz také velký podkladový a pratelný polštář, na který si může pejsek lehnout. Je z režné látky, takže vydrží hodně. V budoucnu se plánují prodávat i jeho náhradní díly.

Kromě tohoto polštáře jsou součástí balení i 3-4 dekorativní polštářky a 1 psí hračka. Váš pejsek se tedy bude mít jako v bavlnce.

Psí postel pro malého psa
Takhle vypadá psí postel pro malého psa. Polštářky jsou opravdu komfortní.

 

Pro velké i malé psy

Potěšpsa.cz má tyto psí postýlky v nabídce pro malé i velké psy. Zatím má v nabídce jednu malou psí postel a jednu velkou. Vybrat si tedy může každý. Sortiment psích postelí se postupně bude rozšiřovat o další a další modely.