Malování bytu nebo domu s profesionály, malířství Praha

Malířské řemeslo jistě neztratilo své příznivce a své kouzlo. Malíři dokážou proměnit náš interiér v dokonalý byt, kde se budeme […]

-
malíři Praha

Malířské řemeslo jistě neztratilo své příznivce a své kouzlo. Malíři dokážou proměnit náš interiér v dokonalý byt, kde se budeme cítit dobře a příjemně. Navíc je malování nutné v případě, že jsme se rozhodli pro rekonstrukci bytu. Mnozí z nás ovšem malování spíše odkládají, protože nemáme rádi závěrečný úklid. Ale i tady se nemusíme této činnosti zúčastnit, protože malířské firmy nabízejí ve svých službách i závěrečný úklid, což je jistě velmi přijatelné.

 

Malířská firma, malířství Praha

Jestliže bychom měli popsat, v čem jsou tyto odborné malířské firmy, lepší pro nás, jistě můžeme na první místo napsat úspora času. V dnešní uspěchané době se nám totiž takové služby budou určitě hodit, protože i tady se setkáváme se službami na klíč. Malování na klíč je novinkou ve světě řemeslných prací, ale o to je vhodné právě pro ty, co tak trochu z pracovních důvodů zápasí s časem. Po dohodnutí všech podmínek, které musejí samozřejmě vyhovovat oběma stranám, se můžeme věnovat rodině nebo práci a malířská firma udělá vše za nás. A to od vyklizení místnosti, následnou přípravu stěn před malováním a ž po samotné malování a závěrečný úklid místnosti.

Navíc tyto firmy, jsou dnes moderně vybaveny vším, co je k takové práci potřeba. Malíři mají různě veliké štětce, válečky i teleskopické tyče pro těžko dostupná místa či malování stropu. Ovšem bez štaflí se to asi neobejde.

 

Jaké barvy jsou vhodné do interiéru

Samozřejmě, že když máme v plánu malovat, určitě již dopředu víme, jaké barvy se nám zamlouvají, a které bychom tedy chtěli mít v ložnici, kuchyni nebo dětském pokoji. Především by měli být zdravotně nezávadné, měly by splňovat všechny naše požadavky a měly by být vhodné pro danou místnost.

malíři pokojů
Výběr vhodné barvy je kumšt. Do kuchyní se obvykle hodí světlé barvy zdůrazňující čistotu.

 

Ložnice

Barvy v ložnici musejí přivolávat klid, odpočinek a pocit bezpečí. Ložnice je totiž místo, kde člověk má relaxovat a klidně spát, proto bychom měli pro tuto místnost volit barvy, které jsou klidné a nechají nás také klidně spát. Může to být bílá, která sice někomu může připadat jako nudná, ale vzhledem k velkému množství doplňků nejen pro interiér, ale i výběr kombinací barev nebo dokonce pestrobarevných tapet, může být taková ložnice dokonalým sídlem pro naše sny. Bílá je ale také velmi něžná, čistá a můžeme říci až andělská. Nebijme se ji využít právě v ložnici. Malování umožňuje dosáhnout rovnoměrného odstínu stěn a dokonce na nich vytvořit jedinečný vzor, který například v ložnici bude ideální.

 

Dětský pokoj

Co se týká dětského pokoje, tady se vlastně fantazii meze nekladou. I když je tu vlastně jedno omezení. Musíme se totiž uvědomit, že pokoj malého batolete bude chtít jistě jiné barvy než pokoj školáka či studenta a navíc pokoj s dětmi vlastně roste. Ovšem barevná paleta nabízí široký výběr barev a tak nebude problém vybrat se mezi nimi ty správné odstíny. Vhodná je například světle zelená, růžová, světle modrá, ale i již zmíněná bílá. Je třeba si s malováním dětského pokoje trochu pohrát, aby se děti cítili spokojeně a příjemně. Světlé pastelové tóny zároveň mohou do místnosti přidat světlo a vizuálně rozšířit jeho hranice, tmavé naopak zúžit prostor.