Plachtové haly MOBIDOCK, skvělé řešení pro skladování

Potřebujete nové výrobní nebo skladové prostory? Tlačí vás k tomu dokonce čas? Díky moderní a jednoduché technologii můžeme mít velké […]

-
plachtové haly mobidock

Potřebujete nové výrobní nebo skladové prostory? Tlačí vás k tomu dokonce čas? Díky moderní a jednoduché technologii můžeme mít velké prostory nejen pro naše podnikání. Ocelové konstrukce, které splňují všechny naše požadavky jsou jistě vhodným a hlavně rychlým řešením naší situace.

 

K čemu slouží montovaná hala a jaké jsou její výhody

Plachtové haly jsou dnes velice oblíbeným řešením právě v případě, že potřebujeme nutně vyřešit problém s uskladněním materiálu nebo rozšířit svou výrobu. Naše podnikání tak může dále růst, protože budeme mít spoustu volného a vhodného místa. Ale není to jen o rozšířená našich podnikatelských plánů. Plachtové haly jsou vhodné také jako ustájení pro hospodářská zvířata a jejich krmiva. Jelikož jsou v různém provedené a v různých velikostních rozměrech, nemusíme se obávat, že se nám zde nevejde celé stádo. Samozřejmě, že plachtové haly mají i jiné využití. Pokud potřebujeme zastřešit například tenisové kurty nebo jiné sportoviště či bazén, jsou i tady plachtové haly velkým přínosem. Jako další příklad využití montovaných hal můžeme uvést i hangáry pro letadla nebo také jako zastřešení sběrných dvorů, výrobní haly pro likvidaci odpadu aj.

Co se týká výhod těchto hal, jejich velkým plusovým bodem je fakt, že jsou postaveny za pár týdnů. Záleží vždy na rozměrech haly. U klasické zděné stavby se musí čekat několik měsíců a někdy dokonce let, než je možné tyto stavby vůbec použít. Každého zájemce o tyto stavby jistě zajímá jako první cena. I v tomhle směru jsou plachtové haly výborným řešením. Pořizovací cena je totiž velmi nízká, řešení jednoduché a tudíž vše ekonomicky nenáročné.

 

Mají plachtové haly ještě nějaké výhody?

Samozřejmě. Jak už bylo řečeno jejich velké plus je zejména v rychlosti montáže. Ocelová konstrukce je opláštěna vysoce pevnostní plachtou a stejně jako je snadná a rychlá montáž haly, je snadná i její demontáž. Pokud se totiž rozhodneme halu přemístit z jakéhokoliv důvodu jinam, je i tohle možné. K tomu, abychom si takovou halu mohli pořídit, je potřeba pouze rovný základ, který nemusí být z betonu.

plachtové haly mobidock
Plachtové haly jsou z hlediska nákladů i času skvělou volbou. Takhle vypadají plachtové haly Mobidock.

 

Může mít montovaná hala okna?

I tato otázka je kladně zodpovězena. Každá taková montovaná hala může mít nejen vchodové dveře velikosti dvoukřídlích vrat nebo například i rolovaných vrat, ale také okna, větrání a jiné příslušenství. Vzhledem k tomu, že jsou tyto haly využívány zejména jako skladové prostory, musíme brát v úvahu vjezd vysokozdvižným vozíkem, takže vrata větších rozměrů jsou v tomhle směru jistě potřebná. Spolehlivé firmy jsou také schopny samozřejmě zajistit rozvod vody, elektřiny a podobného příslušenství. Nabídka firem je opravdu široká, takže se nemusíme obávat, že bychom si nevybrali.

 

Údržba montovaných hal

Ocelová konstrukce zaručuje pevnost stavby a kvalitní plášť v podobě pevné plachty zaručí, že zboží nebo materiál uvnitř haly bude dostatečně chráněn před vlhkem, slunečním zářením i před mrazem a sněhovými vločkami. Je tedy nepropustný, izotermický a nehořlavý. Plachtové haly jsou téměř bezúdržbové a jejich životnost je 20 let na plášť a téměř 40 let na ocelovou konstrukci. Plášť haly je po domluvě také možné potisknout kvalitním potiskem například loga firmy, takže zde můžeme mít dokonalou reklamu pro svou firmu. Celá ocelová konstrukce je dobře ukotvena, aby nedošlo k nějakému neštěstí.

V dnešní době trh přichází také s různými inovacemi, které zlepšují kvalitu provedené práce a to ve spojení se spokojeností klientů.